the
band

Kim jesteśmy
Live Acoustic Group to trzech doświadczonych muzyków, przyjaciół, znających się od lat, których łączy wspólna pasja. Pasją tą jest wysokich walorów muzyka z pogranicza jazzu, soul oraz rnb. Każdy z nas od lat marzył o stworzeniu projektu, w którym mógłby w pełni realizować się artystycznie, który zaspokoi potrzeby wyrafinowanej, świadomej muzycznie publiczności. Każdy z nas ma za sobą długa muzyczną drogę, udział w wielu projektach w ramach przeróżnych stylów, dzięki czemu...

czytaj więcej...

Nasza oferta
Proponujemy Państwu luksusowy akustyczny produkt, na który składa się część coverowa oraz autorska. Wykonujemy utwory takich artystów jak Frank McComb, Jamie Cullum, Stevie Wonder, Ray Charles, George Benson i inni. Muzyka, którą usłyszycie opiera się na naszych własnych, niepowtarzalnych aranżacjach na fortepian, saksofon, śpiew i perkusjonalia. Nasze instrumentarium daje nam możliwość obsługi zarówno imprez kameralnych, jak dużych koncertów. Jesteśmy całkowicie samowystarczalni.

czytaj więcej...

Skład zespołu
Skład Live Acoustic Group odzwierciedla nasze podejście do muzyki. Naszym założeniem było takie zredukowanie środków, które pozwoli w pełni wyeksponować walory instrumentacji i umiejętności członków zespołu. Stworzyliśmy zespół, który doskonale sprawdzi się w każdych okolicznościach, który będzie tak samo dobrze brzmiał w bardzo kameralnych lokalizacjach, jak w dużych salach i w plenerze, bez konieczności okrajania, czy też rozszerzania składu.

czytaj więcej...

Live Acoustic Group

to trzech doświadczonych muzyków, przyjaciół, znających się od lat, których łączy wspólna pasja. Pasją tą jest wysokich walorów muzyka z pogranicza jazzu, soul oraz rnb. Każdy z nas od lat marzył o stworzeniu projektu, w którym mógłby w pełni realizować się artystycznie, który zaspokoi potrzeby wyrafinowanej, świadomej muzycznie publiczności. Każdy z nas ma za sobą długa muzyczną drogę, udział w wielu projektach w ramach przeróżnych stylów, dzięki czemu wykształciliśmy w sobie interpretacyjną wszechstronność oraz swobodę poruszania się w wielu muzycznych konwencjach. Tworząc Live Acoustic Grup poświęciliśmy w studio wiele godzin na staranne dobranie i przygotowanie repertuaru zawierającego zarówno covery, jak i nasze własne, autorskie utwory.

powrót...

Profesjonalizm, wszechstronność i elastyczność

Proponujemy Państwu luksusowy akustyczny produkt, na który składa się część coverowa oraz autorska. Wykonujemy utwory takich artystów jak Frank McComb, Jamie Cullum, Stevie Wonder, Ray Charles, George Benson i inni. Muzyka, którą usłyszycie opiera się na naszych własnych, niepowtarzalnych aranżacjach na fortepian, saksofon, śpiew i perkusjonalia. Nasze instrumentarium daje nam możliwość obsługi zarówno imprez kameralnych, jak dużych koncertów. Jesteśmy całkowicie samowystarczalni. Dysponujemy sprzętem nagłośnieniowy i oświetleniowym konfigurowanym odpowiednio do miejsca, w które zapraszają nas nasi Klienci. Muzycznie obsługujemy eventy, koncerty tematyczne, wernisaże, wystawy, uroczyste inauguracje, konferencje, czy bankiety. Podejmujemy się zarówno zleceń indywidualnych, jak i instytucjonalnych i firmowych. Nasz teren działania pokrywa się z terenem Unii Europejskiej. Dojeżdżamy w każde miejsce w Europie. Jesteśmy przygotowani na opcjonalne rozszerzenie składu o gitarzystę i wokalistkę. Gwarantujemy też profesjonalnie prowadzoną konferansjerkę.

powrót...
Łukasz Pietras

Jest wszechstronnym wokalistą, wieloletnim studentem Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych „ChoJazz”. Ma na swoim koncie współpracę, jako wokalista sesyjny, ze znanymi artystami sceny jazzowej i pop oraz pracę na kontraktach w krajach UE. Bierze udział w międzynarodowych projektach chóralnych.

>
Piotr Pawlak

to instrumentalista, który opłynął cały świat koncertując na statkach i promach pasażerskich czołowych światowych armatorów, pod banderami różnych państw. Współpracował z orkiestrami symfonicznymi i kameralnymi zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat jest zapraszany do współpracy jako wykładowca w klasie saksofonu tenorowego, altowego i klarnetu.

>

Marcin Wrona

wybitny pianista jazzowy.

powrót...


muzyka


Wstecz Dalej Pauza Start

05:12
Anastacia - One Day In Your Life
02:06
Brian Addams - Everything I Do
05:12
James Brown - I Feel Good
06:29
Cool And The Gang - Celebration
02:06
Shakin' Stevens - Love Worth Waiting For
05:12
The Beatles - Twist And Shout
05:12
Czesław Niemen - Obok Nas
05:12
Boney M - Rivers Of Babylon


video


galeria


mapa